Forum Bractwa Stali

Najlepszy sojusz Stratusa!


#1 2009-02-02 11:21:14

Tathagata

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 87
Punktów :   

Poszukiwany kwatermistrz!

Z związku z rezygnacją Gofra i przjęciem konta przez innego gracza(Witamy gorąco w bractwie) jest
wakat na stanowisku kwatermistrza...
Osoba taka zajmowała by się kandydatami, prowadziła rozmowy kwalifikacyjne, sprawdzała historię delikwenta(z jakiego był bractwa) i monitorowała ich postępy. Po przekroczeniu progu awansowała na żołnierza - poddawała kandydaturę pod głosowanie w razie wątpliwości do zatwierdzenia.
Teraz ten temat leży; jest trochę starych/nowych żołnierzy o których niewiele wiem i którzy się w ogóle nie udzielają.
Osoba kwatermistrza dostaje automatycznie awans na oficera. Wymagane kwalifikacje to łatwość komunikacji, medialność i trochę wolnego czasu.
Proszę o kandydatury.

Offline

 

#2 2009-03-10 13:50:00

Highlander

Oficer

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 33
Punktów :   

Re: Poszukiwany kwatermistrz!

To jeszcze aktualne? dopiero to zobaczylem...

Offline

 

#3 2009-03-10 20:33:47

Tathagata

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 87
Punktów :   

Re: Poszukiwany kwatermistrz!

Aktualne choć ostatnio mam mało nowych zgłoszeń
Zacząłem znowu grać w Fallout online(zamknięta wersja testowa dla betatesterów) i mam mało czasu na Stratusa.

Offline

 

#4 2009-03-11 09:23:16

Highlander

Oficer

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 33
Punktów :   

Re: Poszukiwany kwatermistrz!

Mogę, poogarniac tych, co sie juz dołączyli jako kandydaci...Zobaczyć, kto gra a kto nie w razie, co zrobić odsiew od czasu do czasu zaglądam w ranking bractwa i wiedze, kto jest aktywny a kto nie…

Fajnie ze nadal cos sie dzieje z Fallout online...chociaz jak byly otwarte testy to glownie ginalem

Offline

 

#5 2009-03-11 15:51:45

Highlander

Oficer

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 33
Punktów :   

Re: Poszukiwany kwatermistrz!

Przerzucilem sobie ranking bractwa do excela i co tydzien bede kontrolowal postepy a tak btw kojarzysz goscia o ksywie atak? jest zolnierzem a ma tylko 564 pkt?

EDIT:

A tak to wygląda w całosci

http://img401.imageshack.us/img401/3819/rankingq.jpg

Ostatnio edytowany przez Highlander (2009-03-11 16:07:33)

Offline

 

#6 2009-03-11 22:42:20

Tathagata

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 87
Punktów :   

Re: Poszukiwany kwatermistrz!

konto Atak to subkonto Bandita_X - prosił mnie o przyjęcie bo musi wykurzyć resztki armii Rzeźnika schowanej na jakimś słabym koncie. Może być przez jakiś czas oficerem .
Kazara kiedyś podniosłem do oficera i zapomniałem zupełnie, zdegraduję go dla jasności - to konto kolegi i zawsze mogę liczyć na te trochę mozzlerów.

Nawiąż koniecznie kontakt z Kaloryferem - jak się wytłumaczy z poprzednich działań; nie chce go wyrzucać ale też mieć jasność co do jego intencji - chcę pewnych graczy na których możemy liczyć. Feniksami się za bardzo nie będziemy przejmować.
Nasze bractwo jest dość luźne, nie ma takiego rygoru jak w RK, ale pewne zasady co do posłuszeństwa muszą być zachowane.
Świetnie że ruszyłeś ten temat. Jeśli gra jeszcze odbije to może być niezły team.

Offline

 

#7 2009-04-08 09:18:54

Tathagata

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 87
Punktów :   

Re: Poszukiwany kwatermistrz!

Mamy nowego kandydata: Mlekpol
Prawdę mówiąc nie pamiętam z kim przedtem trzymał - Pandemonium, RETSUB?
Wiecie coś o nim?

Offline

 

#8 2009-04-08 10:35:36

Highlander

Oficer

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 33
Punktów :   

Re: Poszukiwany kwatermistrz!

Mlekpol cos mi sie kojarzy...sklaniam sie w strone Pandemonium...hmm mam wrazenie ze powinnienem go pamietac z jakiegos powodu...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.iskrosno.pun.pl www.pgg.pun.pl www.lksdabdabrowa.pun.pl www.ksbook.pun.pl www.bringyourownbeer.pun.pl