Forum Bractwa Stali

Najlepszy sojusz Stratusa!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-03-10 08:32:05

Tathagata

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 87
Punktów :   

kaloryfer - przyjmujemy czy nie?

Witam.
Dołączył do nas kaloryfer; gracz silny, zajmujący 13 pozycję w rankingu.
Są wobec niego kontrowersje, został wyrzucony z RK za niesubordynację, atak na sojuszników i brak kontaktu z bractwem.
Skonfliktowany jest z Bractwem Feniksa.

nzeroid napisał:

Witam, usunęliśmy go. Długa historia... w skrócie to dopuścił się kilka razy nadużyć, a później w żaden sposób nie chciał tego nam wyjaśnić. Już raz mu darowaliśmy (po ochrzanie przez Netona ja go przekoanałem, żeby jednak do nas wrócił), ale później zdarzyła się kolejna akcja (ponoć atakował kogoś z bractwa feniksa), zrobiło się bardzo niefajnie... a kaloryfer milczał cały czas i nie chciał tego wyjaśnić. No i generalnie tak zamilczał, że stwierdziliśmy, że skoro olewa sprawy naszego bractwa i nie może wyjaśnić pewnych rzeczy to wylatuje... To jest problem numer 1 - bardzo trudno nawiązać z nim kontakt. pozdrawiam

Bractwo Feniksa chce go zjeść na deser.
Wasza opinia?

Offline

 

#2 2009-03-10 09:37:52

Highlander

Oficer

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 33
Punktów :   

Re: kaloryfer - przyjmujemy czy nie?

No slyszalem o tej calej akcji...i mam mieszane uczucia...przed przyjeciem proponowal bym zeby kaloryfer przedstawil swoja wersje zdarzen Jesli my go odrzucimy moze przejsc do konkurencji ale tez nie ma sensu przyjmowac kogos kto bedzie dzialal tylko na nasza niekorzysc.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bestwin.pun.pl www.zlotdbskpolska.pun.pl www.tikots.pun.pl www.peugeot505.pun.pl www.24hcommando.pun.pl