Forum Bractwa Stali

Najlepszy sojusz Stratusa!


  • Index
  •  » Pomoc
  •  » :( nie zyje sox mnie rozjechał :(

#1 2008-10-10 16:41:45

bandit_x

Oficer

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 8
Punktów :   

:( nie zyje sox mnie rozjechał :(

(((((((((((

pozdr
BANDIT

Offline

 

#2 2008-10-21 19:19:03

arhii

Szeregowy

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: :( nie zyje sox mnie rozjechał :(

Koniec tego dobrego, trzeba się zorganizować i pomóc koledze, kto akceptuje plan masowych ataków na soxa i późniejsze wsparcie obronne dla bandita

Offline

 

#3 2008-10-28 20:58:59

Tathagata

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 87
Punktów :   

Re: :( nie zyje sox mnie rozjechał :(

Pomysł sam sobie dobry ale trudniej z wykonaniem. Rozmawiałem z sojusznikami z Republiki Krypt i też na razie nie mają pomysłu na Soxa. Nezroid go skubie ale tak na prawdę trudno mu coś zrobić poza niespodziewanym atakiem drużynowym.
Profil moich wojsk(dużo piechoty) i odległość nie pomaga mi  w tym, paliwa też nigdy za dużo a najczęściej za mało na taką dużą akcję. Poza tym za szybko mu przyrasta armia i jedyne co go ogranicza to brak ropy.
Ostatni atak Razzarda na moja bazę operacyjną pokazał że można się z nimi zabawić; Razzard stracił 10k czołgów(z 520k) i prawie miliard ropy a nie zyskał nic poza niewielkim przyrostem w rankingu.

Offline

 

#4 2008-10-30 09:42:18

LCobra

Rekrut

Zarejestrowany: 2008-09-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: :( nie zyje sox mnie rozjechał :(

Można by zorganizowac zrzutke wojsk ... Nie wiem czy by wystarczylo, ale sprobowac mozna. Po zorganizowaniu zbiorki w jednym miejscu, jedna osoba przeprowadzilaby jednorazowy atak i rozeslala niedobitki spowrotem do wlascicieli ... Zawsze to jakis cios dla przeciwnika

Offline

 

#5 2008-10-30 21:40:08

Highlander

Oficer

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 33
Punktów :   

Re: :( nie zyje sox mnie rozjechał :(

Hmm no pewnego dnia bedzie sie trzeba dobrac do Soxa ale na ta chwile jestem bardziej zwolenikiem oslabiania RETSUB od srodka tak jak to zrobilismy z Xeex-em. Z tego co widze to gra dalej ale odlaczyl sie od RETSUB.

Najchetniej dobral bym sie teraz do Rzeznika, fajnej i bekerta...jakby co zawsze chetny i gotowy na jakis wypad

Ostatnio edytowany przez Highlander (2008-10-30 21:46:42)

Offline

 
  • Index
  •  » Pomoc
  •  » :( nie zyje sox mnie rozjechał :(

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zlotdbskpolska.pun.pl www.24hcommando.pun.pl www.tikots.pun.pl www.freerunning.pun.pl www.bestwin.pun.pl