Forum Bractwa Stali

Najlepszy sojusz Stratusa!


  • Index
  •  » Pomoc
  •  » SCARPETNIK - IVA - przejchał mi baze

#1 2008-05-31 23:01:00

robajorek

Rekrut

Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 4
Punktów :   

SCARPETNIK - IVA - przejchał mi baze

Witam

informuję bractwo iż SCARPETNIK - bractwo IVA - rozjechał mi baze - strata ok 25 000 czołgów i ok 100 k surowców.

Jechał z adresu 99.30 - potrzeba skana ok poziomu 40 i wyżej.
Proszę też o nekanie do upadłego.

Najchał mnie w imię jakiejs dziwnej sprawiedliwości ponieważ najechał go Thagata - moralnośc pokroju Panów K.

Proszę nękać i walczyć. - Informacje o wypadach proszę na konto w stratusie - roba.

Pozdr.
Robert

Offline

 

#2 2008-05-31 23:43:38

Tathagata

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 87
Punktów :   

Re: SCARPETNIK - IVA - przejchał mi baze

Panowie ruszamy, główne siły przeciwnika postaram sie związać i zniszczyć w ciągu 24h.
Przydało by się najechać jego bazy.
edit.:
Niestety muszę odwołać moje ataki na czas nieokreślony, mam totalny zwis jednostek na bazach, jeden atak zawisł mi na 1s przed brama wroga...

Offline

 

#3 2008-06-01 09:07:07

Fixer1

Szeregowy

Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 22
Punktów :   

Re: SCARPETNIK - IVA - przejchał mi baze

Ja nie pomogę bo mi jednostki sie zawiesiły wszystko co miałem, stoi i jest powrót do bazy za: (puste miejsce) obawiam sie ze dopadł mnie bug Gry

Offline

 

#4 2008-06-06 21:34:20

Tathagata

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 87
Punktów :   

Re: SCARPETNIK - IVA - przejchał mi baze

Dzisiaj w nocy przeprowadziłem atak na Scarpetnika z mojego drugiego konta, mam tam blisko bekerta postawioną bazę.
Nie ukrywam że była to trudna logistycznie akcji wobec zwieszających się transportów. Przy okazji zaatakowałem jedna bazę bekerta w celu zabezpieczenia sobie paliwa - Uważajcie na niego, odbudował już armie i ma około 70k czołgów i niewielką ilość piechoty.

Zaatakowałem siłą 120k czołgów jakiś 8k conarów 10k pandor i transporterów i obsadą 240k piechoty przeciwko 55k czołgów, 40k pandor, multum różnej piechoty i kupie innego sprzętu. Oszczędzałem 90k Bagzali które nie wzięły udziału w akcji mimo obecności w pobliżu - mój błąd. Okazało się że obrońca ma lekką przewagę i rozwali mnie: zostało mu ok 45k czołgów + pewnie standardowo 10% odzysku ze straconych jednostek... Raport z akcji jest na forum gry.
Trudno; chwilowo w tym rejonie mam słabe siły i nie podejmuję się walki aż do odbudowy, bagzale są dobre do nękania baz a nie do frontalnego ataku a piechota i pozostałe czołgi muszę zostawić do obrony.

Po kilku rozmowach ustaliliśmy że mamy dosyć i nie będziemy się (jako Bractwa atakować).
Co o tym sadzicie?
Dostał baty, stracił prawię całą piechotę i transportowce a czołgi to nie wszystko.

Jak nie można kogoś pokonać to trzeba go od siebie uzależnić...

Offline

 

#5 2008-06-06 22:34:20

Fixer1

Szeregowy

Zarejestrowany: 2008-05-06
Posty: 22
Punktów :   

Re: SCARPETNIK - IVA - przejchał mi baze

hmm ok jak cos to pisz domnie ja sie dolacze do kazdego ataku : nei mam duzo sily ale ajko 2 atak ladnie bym go sciachal

Offline

 
  • Index
  •  » Pomoc
  •  » SCARPETNIK - IVA - przejchał mi baze

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-gm.pun.pl www.narutoninjaforum.pun.pl www.narutek.pun.pl www.097dca.pun.pl www.pds.pun.pl